Sales Engineer

Jste ambiciózní a zkušený prodejní inženýr(ka), který touží poskytnout maximální podporu prodejcům, zákazníkům a výrobcům nástaveb?

  • Locatie Prague
  • Afdeling Marketing & Sales
  • Fulltime Fulltime
  • Opleidingsniveau Bachelor
  • Contracttype Vast contract

Functiebeschrijving

  • Jste kontaktní osobou pro české a slovenské prodejce a výrobce nástaveb ohledně technických možností, legislativy a homologace. Budete podporovat naše obchodní partnery během prodejního procesu. To zahrnuje poskytování obchodního poradenství, technických informací a oprávnění v rámci právních omezení;
  • Připravujete a vydáváte obecné informace pro výrobce nástaveb a prodejce, jako jsou Sales Engineering Information a Product Information Bulletiny;
  • Vydáte „Letter of no objection“ výrobců nástaveb nebo jiným třetím stranám, který bude obsahovat odpovídající koordinační úkoly;
  • Podporujete produktového manažera při identifikaci tržních trendů v odvětví výrobců nástaveb. Společně určíte požadavky na produkty s ohledem na současné a budoucí produkty, jako je funkčnost pro výrobce nástaveb pro projekty a dotazy;
  • Budete posuzovat a zpracovávat požadavky na ověření před objednávkou a kontrolovat proveditelnost a požadavky na kapacitu. V případě potřeby předložíte prodejcům alternativní řešení;
  • Budete působit jako jediné kontaktní místo pro nástroje DAF (online), jako jsou TSI, TOPEC a BBI. To zahrnuje poskytování školení dealerské organizaci.

Sales Engineer je podřízen obchodnímu řediteli DAF Trucks CZE.

Jouw profiel

Pro tuto roli bychom se rádi setkali s kandidáty s odpovídajícími zkušenostmi na high-tech mezinárodních obchodních trzích, nejlépe v automobilovém průmyslu.

  • Máte příslušný bakalářský nebo magisterský titul v technickém oboru;
  • Máte minimálně 2-3 roky relevantních pracovních zkušeností (může zahrnovat stáže);
  • Máte znalosti o trhu nákladních vozidel a národní legislativě týkající se používání nákladních vozidel a přívěsů;
  • Převezmete iniciativu, máte vysokou energii a jste připraveni udělat něco navíc;
  • Neostýcháte se převzít odpovědnost za upřednostnění (ne)plánovaných a naléhavých činností, abyste podpořili tým, aby splnil stanovené termíny;
  • Máte silné komunikační dovednosti a umíte plynně psát a prezentovat v angličtině.

Afdeling

Společnost DAF Trucks N.V. Vám nabízí inspirativní a vyzývající pracovní prostředí, kde je bezpečnost na prvním místě. Nevybíráte si jen práci, ale i kariéru ve společnosti DAF. Atraktivní pozice s dobrými benefity, dobrým pracovním prostředím a vynikajícími možnostmi kariéry a rozvoje v mezinárodní organizaci.
Pozice sídlí v našich kancelářích v Jažlovicích u Prahy.

Wij bieden

Motivace finanční ohodnocení, notebook a služební telefon. Práce pro úspěšnou společnost se stabilním nadnárodním zázemím. Nápomocný a dynamický tým. Odborné vzdělávání s využitím moderních technologií. Firemní benefity, 25 dní dovolené, stravenky a Multisport karta. Nástup možný ihned.

Platové rozpětí: 45.000 - 70.000 Kč/měsíc dle odpracovaných let a zkušeností.