Zawieszenie Pneumatyczne 

Meritor

Seria XL - Zawieszenie Flexlite • XL9000HL


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Zawieszenie mocowane nad osią
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
1  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  250mm  0884397 
1  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  250mm  0884398 
2  Płyta, wysokość jazdy  250mm  1489812 
2a  Zespół, wysokość jazdy  275mm  0884321 
3  Gniazdo resoru     0884383 
4  Płyta jarzma     0884384 
5  Zespół wahacza wzdłużnego z tuleją  M24  1488896 
5a  Tuleja wahacza  M24  1489840 
5b  Podkładka     1488960 
5c  Podkładka     1488966 
6  Śruba wahacza  M24  1488962 
7  Jarzmo  M24  1488959 
8  Amortyzator     1488956 
9  Śruba amortyzatora - dolna  M16  1488961 
10  Śruba amortyzatora - górna  M16  1488961 
11  Miech pneumatyczny     1487359 
12  Śruba     1489113 
13  Podkładka sprężysta  M12  1489102 
14  Podkładka nakrętki jarzma  M24  1488826 
15  Nakrętka jarzma  M24  1488780 
16  Nakrętka śruby wahacza  M24  0887672 
17  Podkładka nakrętki śruby wahacza  M24  1489106 
18  Nakrętka amortyzatora  M16  1488965 
19  Podkładka nakrętki amortyzatora  M16  1488941 
20  Nakrętka  M12  1489114 
21  Podkładka  M12  1489105 
23  Podkładka  M22  1489103 
24  Tuleja regulacyjna, mimośrodowa  M24  1489865 
25  Tuleja elastyczna, koncentryczna  M24  1489866 
26  Podkładka cierna, zawieszenie regulowane  M24  0884385