Zawieszenie Pneumatyczne 

Meritor

Seria XL - Zawieszenie Flexlite • XL9000H


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Zawieszenie podwieszane do osi
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
2  Płyta, wysokość jazdy  475mm  1489812 
2a  Zespół, wysokość jazdy  500mm  0884321 
2a  Zespół, wysokość jazdy  500mm  1489814 
3  Gniazdo resoru     0884333 
4  Płyta jarzma     0884334 
5a  Tuleja wahacza  M24  1489840 
5b  Podkładka     1488960 
5c  Podkładka     1488966 
6  Śruba wahacza  M24  1488962 
7  Jarzmo  M24  1488959 
8  Amortyzator     1488956 
9  Śruba amortyzatora - dolna  M16  1488961 
10  Śruba amortyzatora - górna  M16  1488961 
11  Miech pneumatyczny     1487359 
12  Śruba     1489113 
13  Podkładka sprężysta  M12  1489102 
14  Nakrętka jarzma  M24  1488780 
15  Podkładka nakrętki jarzma  M24  1488826 
16  Nakrętka śruby wahacza  M24  0887672 
17  Podkładka nakrętki śruby wahacza  M24  1489106 
18  Nakrętka amortyzatora  M16  1488965 
19  Podkładka nakrętki amortyzatora  M16  1488941 
20  Nakrętka  M12  1489114 
21  Podkładka  M12  1489105 
23  Podkładka  M22  1489103 
24  Tuleja regulacyjna, mimośrodowa  M24  1489865 
25  Tuleja elastyczna, koncentryczna  M24  1489866