Osie Przyczep 

Osie Meritor ROR

Seria TM • Lista Części Zespołu Piasty


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
Pozycja  Opis  310 x 190  350 x 200  420 x 180  420 x 220  33000*  Nr częśi TRP 
1               0887234 
2  Pokrywa piasty - piasta smarowana smarem             1488396 
2  Pokrywa piasty - piasta smarowana smarem                1488426 
2  Pokrywa piasty - piasta smarowana olejem             1488381 
2  Kołpak piasty (piasta smarowana olejem) do licznika kilometrów (nie pokazana)             1488413 
2a  O-ring (do piasty ze stopu aluminium)               1489827 
3  Uszczelka pokrywy piasty – piasta smarowana smarem             1488512 
3  Uszczelka pokrywy piasty – piasta smarowana smarem                1488299 
3  Uszczelka pokrywy piasty – piasta smarowana olejem             1488361 
4  Korek pokrywy piasty – piasta smarowana olejem             1488365 
5  Nakrętka zabezpieczająca             1488508 
5  Nakrętka zabezpieczająca                1488298 
6  Podkładka zabezpieczająca             1488358 
6  Podkładka zabezpieczająca                1488300 
7  Nakrętka regulacyjna łożysk             1488425 
7  Nakrętka regulacyjna łożysk                1488297 
8  Łożysko zewnętrzne             1489086 
8  Łożysko zewnętrzne                1489088 
9  Łożysko wewnętrzne             1489085 
9  Łożysko wewnętrzne                1489087 
9a  Tuleja odległościowa łożyska**                1489759 
10  Pierścień uszczelniający – piasta zespolona             1488379 
10  Pierścień uszczelniający – piasta smarowana smarem                1489092 
11  Piasta – 8 śrub, mocowanie ISO              1488201 
11  Piasta – 10 śrub               1488198 
11  Piasta – 10 śrub               1488199 
11  Piasta – 10 śrub                1488387 
11  Piasta – 10 śrub, mocowanie ISO               1488198 
11  Piasta – 10 śrub, mocowanie ISO               1488200 
11  Piasta – 10 śrub, mocowanie ISO z odsadzeniem                1488203 
11  Piasta – koła bliźniacze ze stopu aluminium               1488464 
12  Bęben hamulcowy – 8 śrub                1488347 
12  Bęben hamulcowy – 8 śrub                1488514 
12  Bęben hamulcowy – 10 śrub                1488505 
12  Bęben hamulcowy – 10 śrub                1488509 
12  Bęben hamulcowy – 10 śrub                1488338 
12  Bęben hamulcowy – 10 śrub               1488363 
12  Bęben hamulcowy – 10 śrub (oś QE)                1488714 
12  Bęben hamulcowy – 8 śrub, mocowanie japońskie                0884364 
13  Nakrętka śruby koła z prawym gwintem 7/8" BSF             1488317 
13  Nakrętka śruby koła z lewym gwintem 7/8" BSF             1488318 
13  Nakrętka śruby koła M22, mocowanie ISO, koła stalowe i aluminiowe            1488996 
13  Nakrętka śruby koła M22, mocowanie DIN             1488277 
15  Podkładka stożkowa śruby koła, mocowanie DIN             1488339 
16  Śruba koła z prawym gwintem 7/8" BSF, koła bliźniacze                1488348 
16  Śruba koła z prawym gwintem 7/8" BSF, koła bliźniacze              1488333 
16  Śruba koła z lewym gwintem 7/8" BSF, koła bliźniacze                1488349 
16  Śruba koła z lewym gwintem 7/8" BSF, koła bliźniacze              1488334 
16  Śruba koła M22, mocowanie DIN i ISO, koła bliźniacze            1488360 
16  Śruba koła z prawym gwintem 7/8" BSF, koła pojedyncze              1488355 
16  Śruba koła z lewym gwintem 7/8" BSF, koła pojedyncze              1488356 
16  Śruba koła M22, mocowanie DIN i ISO, koła pojedyncze             1488367 
16  Nakrętka śruby koła M22, mocowanie ISO, koła bliźniacze aluminiowe             1488465 
16  Nakrętka śruby koła M22 dla piast aluminiowych i aluminiowych kół bliźniaczych               1488840 
16  Śruba koła, gwint prawy, mocowanie japońskie               0884363 
16  Śruba koła, gwint lewy, mocowanie japońskie                 
17/18  Osłona przeciwpyłowa (2 szt.)                1488394 
17/18  Osłona przeciwpyłowa (2 szt.)                1488503 
17/18  Osłona przeciwpyłowa (2 szt.)                1488292 
17/18  Osłona przeciwpyłowa (2 szt.)               1488384 
17/18  Osłona przeciwpyłowa (2 szt.) – belki ze wspornikiem kotwicznym tłoczonym z blachy                1488716 
17/18  Osłona przeciwpyłowa (2 szt.) – belki ze wspornikiem kotwicznym tłoczonym z blachy                1488756 
17a  Osłona przeciwpyłowa – typ "C" (od sierpnia 1997 r.)                1488894 
18a  Segment środkowy osłony przeciwpyłowej (od sierpnia 1997 r.)                1488233 
19  Śruba mocująca osłony przeciwpyłowej              1489096 
19a  Śruba mocująca osłony przeciwpyłowej (od czerwca 1991 r.)               1670889 
19b  Nakrętka mocująca segment środkowy osłony przeciwpyłowej (od sierpnia 1997 r.)                1489134 
20  Zaślepka osłony przeciwpyłowej            1488513 
20a  Zaślepka kontrolna (od czerwca 1991 r.)               1488718 
21  Uszczelka osłony przeciwpyłowej                0884320 
21  Uszczelka osłony przeciwpyłowej              1488427 
* 33000 = 420 x 220.
** Dla osi wyprodukowanych przed styczniem 1977 r. należy użyć części nr 21202424 (1488395).