Zawieszenie Pneumatyczne 

Meritor

Seria FL - Zawieszenia Flexair • FL11000LB


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Zawieszenie podwieszane do osi
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Wspornik zawieszenia       
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  450mm  1489817 
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  450mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  450mm    
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  500mm  1488814 
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  500mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  500mm    
   Wspornik miecha pneumatycznego       
2  Płyta, wysokość jazdy  450mm  0884375 
2a  Zespół, wysokość jazdy  450mm  1488757 
2a  Zespół, wysokość jazdy  500mm  1488758 
           
3  Gniazdo resoru, lewe     0884399 
3  Gniazdo resoru, prawe     0884400 
5  Zespół z tuleją  M30  0884386 
5a  Tuleja wahacza  M30  1488807 
5b  Podkładka     1488772 
5d  Śruba  M16 x 121  1488771 
5e  Nakrętka  M16  1489115 
6  Śruba wahacza  M30 x 200  1488778 
7  Jarzmo  M24 x 315  1488788 
8  Amortyzator     1488904 
8a  Tuleja amortyzatora     1489179 
9  Śruba amortyzatora - dolna  M24 x 195  1488775 
10  Śruba amortyzatora - górna  M24 x 250  1488776 
11  Miech pneumatyczny     1487354 
13  Podkładka sprężysta  M12  1489102 
14  Nakrętka jarzma  M24  1488780 
15  Podkładka nakrętki jarzma  M24  1488826 
16  Nakrętka śruby wahacza  M30  1489116 
17  Podkładka nakrętki śruby wahacza  M30  1489107 
18  Nakrętka amortyzatora  M24  0887672 
19  Podkładka nakrętki amortyzatora  M24  1489106 
20  Nakrętka  M12  1489114 
21  Podkładka  M12  1489105 
24  Tuleja regulacyjna, mimośrodowa*  M30  1488773 
25  Tuleja elastyczna, koncentryczna*  M30  1488786 
26  Podkładka cierna, zawieszenie regulowane  M30  1488774 
26a  Podkładka cierna, zawieszenie nieregulowane  M30  1488812 
27  Płyta podstawy, z odsadzeniem  95,75,45,30.0mm  1488782 
27  Płyta podstawy, z odsadzeniem  95,75,45,30.0mm    
28  Śruba dwustronna  M16    
29  Nakrętka  M16  1489115 
* Jeżeli zawieszenie nie jest wyposażone w regulację wahacza, wówczas tuleje wahacza nie są dostarczane, ponieważ są one przyspawane do wsporników zawieszenia