Zawieszenie Pneumatyczne 

Meritor

Seria FL - Zawieszenia Flexair • FP11000


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Zawieszenie mocowane nad osią
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Wspornik zawieszenia       
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  250mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  250mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  500mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  500mm    
   Wspornik miecha pneumatycznego       
2  Płyta, wysokość jazdy  250mm  0884375 
2a  Zespół, wysokość jazdy  300mm  1488758 
2a  Zespół, wysokość jazdy  350mm  0884372 
2a  Zespół, wysokość jazdy  500mm    
           
3  Gniazdo resoru     1488785 
4  Płyta jarzma     0884390 
5a  Tuleja wahacza  M30  1488807 
5b  Podkładka     1488772 
5c  Podkładka     1488772 
5d  Śruba  M16 x 121  1488771 
5e  Nakrętka  M16  1489115 
6  Śruba wahacza  M30 x 200  1488778 
7  Jarzmo  M24 x 315  1488788 
8  Amortyzator     1489851 
9  Śruba amortyzatora - dolna  M24 x 300  1488777 
10  Śruba amortyzatora - górna  M24 x 300  1488777 
11  Miech pneumatyczny     1487358 
13  Podkładka sprężysta  M12  1489102 
14  Nakrętka jarzma  M24  1488780 
15  Podkładka nakrętki jarzma  M24  1488826 
16  Nakrętka śruby wahacza  M30  1489116 
17  Podkładka nakrętki śruby wahacza  M30  1489107 
18  Nakrętka amortyzatora  M24  0887672 
19  Podkładka nakrętki amortyzatora  M24  1489106 
20  Nakrętka  M12  1489114 
21  Podkładka  M12  1489105 
24  Tuleja regulacyjna, mimośrodowa  M30    
25  Tuleja elastyczna, koncentryczna  M30    
26  Podkładka cierna, zawieszenie regulowane  M30  0884391 
27  Płyta podstawy, z odsadzeniem  95,75,45,30.0mm  1488782 
27  Płyta podstawy, z odsadzeniem  95,75,45,30.0mm    
28  Śruba dwustronna  M16    
29  Nakrętka  M16  1489115