Zawieszenie Pneumatyczne 

Meritor

Seria FL - Zawieszenia Flexair • FL11000


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Zawieszenie mocowane nad osią
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Wspornik zawieszenia       
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  250mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  250mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  250mm    
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  475mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  475mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  475mm    
1  Bez regulacji, wysokość jazdy (2)  250mm  1488814 
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy (2)  250mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy (2)  250mm    
1  Bez regulacji, wysokość jazdy (2)  475mm  0884378 
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy (2)  475mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy (2)  475mm    
   Wspornik miecha pneumatycznego       
2  Płyta, wysokość jazdy  250mm  0884375 
2a  Zespół, wysokość jazdy  250mm  1488757 
2a  Zespół, wysokość jazdy  475mm    
3  Gniazdo resoru     1488785 
4  Płyta jarzma, lewa     1488888 
4  Płyta jarzma, prawa     1488889 
5  Zespół wahacza wzdłużnego z tuleją  30mm  1488759 
5a  Tuleja wahacza     1488807 
5b  Podkładka     1488772 
5d  Śruba     1488771 
5e  Nakrętka     1489115 
6  Śruba wahacza     1488778 
7  Jarzmo     1488788 
8  Amortyzator     1488877 
8  Amortyzator (2)     1488904 
8a  Tuleja amortyzatora     1489178 
9  Śruba amortyzatora - dolna     1488775 
10  Śruba amortyzatora - górna     1488776 
11  Miech pneumatyczny     1487358 
13  Podkładka sprężysta     1489102 
14  Nakrętka jarzma  M24  1488780 
15  Podkładka nakrętki jarzma  M24  1488826 
16  Nakrętka śruby wahacza  M30  1489116 
17  Podkładka nakrętki śruby wahacza  M30  1489107 
18  Nakrętka amortyzatora  M24  0887672 
19  Podkładka nakrętki amortyzatora  M24  1489106 
20  Nakrętka     1489114 
21  Podkładka     1489105 
24  Tuleja regulacyjna, mimośrodowa*     1488773 
25  Tuleja elastyczna, koncentryczna*     1488786 
26  Podkładka cierna, zawieszenie regulowane  M30  1488774 
26a  Podkładka cierna, zawieszenie nieregulowane  M30  1488812 
27  Płyta podstawy, z odsadzeniem  95, 75, 45, 30.0mm  1488782 
27  Płyta podstawy, z odsadzeniem  95, 75, 45, 30.0mm    
28  Śruba dwustronna  M16    
29  Nakrętka  M16  1489115 
* Jeżeli zawieszenie nie jest wyposażone w regulację wahacza, wówczas tuleje wahacza nie są dostarczane, ponieważ są one przyspawane do wsporników zawieszenia
(2) Po kwietniu 1993 r.