Zawieszenie Pneumatyczne 

Meritor

Seria FL - Zawieszenia Flexair • FL9000M


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Zawieszenie mocowane nad osią
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Wspornik zawieszenia       
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  228mm  1489818 
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  228mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  228mm    
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  253mm  1488815 
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  253mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  253mm    
1  Bez regulacji, wysokość jazdy (3)  228mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy (3)  228mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy (3)  228mm    
1  Bez regulacji, wysokość jazdy (3)  253mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy (3)  253mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy (3)  253mm    
   Wspornik miecha pneumatycznego       
2  Płyta, wysokość jazdy  228mm  0884375 
2a  Zespół, wysokość jazdy  253mm  1488757 
           
3  Gniazdo resoru     1488785 
4  Płyta jarzma (4)     1488892 
5  Zespół wahacza wzdłużnego z tuleją (3)  M24    
5a  Tuleja wahacza  M30  1488807 
5a  Tuleja wahacza (3)  M24  1488895 
5b  Podkładka     1488807 
5c  Podkładka     1488772 
5d  Śruba  M16 x 126    
5e  Nakrętka     1489115 
6  Śruba wahacza  M30 x 200  1488778 
6  Śruba wahacza (3)  M24 x 195  1488775 
7  Jarzmo (4)  M24 x 315  1488788 
8  Amortyzator     1488877 
8a  Tuleja amortyzatora     1489178 
9  Śruba amortyzatora - dolna  M24 x 195  1488775 
10  Śruba amortyzatora - górna  M24 x 250  1488776 
11  Miech pneumatyczny     1487359 
13  Podkładka sprężysta  M12  1489102 
14  Nakrętka jarzma  M24  1488780 
15  Podkładka nakrętki jarzma  M24  1488826 
16  Nakrętka śruby wahacza  M30  1489116 
16  Nakrętka śruby wahacza (3)  M24  0887672 
17  Podkładka nakrętki śruby wahacza  M30  1489107 
17  Podkładka nakrętki śruby wahacza (3)  M24  1489106 
18  Nakrętka amortyzatora  M24  0887672 
19  Podkładka nakrętki amortyzatora  M24  1489106 
20  Nakrętka  M12  1489114 
21  Podkładka  M12  1489105 
22  Nakrętka  M22    
24  Tuleja regulacyjna, mimośrodowa*  M30  1488773 
24  Tuleja regulacyjna, mimośrodowa* (3)  M24  1489865 
25  Tuleja elastyczna, koncentryczna*  M30  1488786 
25  Tuleja elastyczna, koncentryczna* (3)  M24  1489866 
26  Podkładka cierna, zawieszenie regulowane  M30  1488774 
26  Podkładka cierna, zawieszenie nieregulowane  M30  1488812 
27  Płyta podstawy, z odsadzeniem  95, 75, 45, 30.0 mm  1488782 
27  Płyta podstawy, z odsadzeniem  96, 75, 45, 30.0 mm    
28  Śruba dwustronna  M16    
29  Nakrętka  M16  1489115 
* Jeżeli zawieszenie nie jest wyposażone w regulację wahacza, wówczas tuleje wahacza nie są dostarczane, ponieważ są one przyspawane do wsporników zawieszenia
(3) Po grudniu 2000 r.
(4) Po czerwcu 1997 r.