Zawieszenie Pneumatyczne 

Meritor

Seria FL - Zawieszenia Flexair • FL9000NB


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Zawieszenie podwieszane do osi
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Wspornik zawieszenia       
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  310mm  1488909 
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  310mm  0884394 
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  310mm  0867059 
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  350mm  1489836 
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  350mm  0884395 
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  350mm  0884396 
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  375mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  375mm  1489939 
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  375mm  1489940 
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  425mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  425mm  1489941 
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  425mm  1489942 
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  450mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  450mm  0884401 
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  450mm  0884402 
1  Bez regulacji, wysokość jazdy  475mm    
1a  Z regulacją (lewy), wysokość jazdy  475mm    
1a  Z regulacją (prawy), wysokość jazdy  475mm    
   Wspornik miecha pneumatycznego       
2  Płyta, wysokość jazdy  350mm  0884330 
2a  Zespół, wysokość jazdy  425mm    
2a  Zespół, wysokość jazdy  475mm  1489858 
           
3  Gniazdo resoru, prawe     0867143 
3  Gniazdo resoru, lewe     0867144 
4  Płyta jarzma     1488794 
5  Zespół wahacza wzdłużnego z tuleją  M24  1488896 
5a  Tuleja wahacza  M24  1488895 
5b  Podkładka     1488790 
5c  Podkładka     1488789 
6  Śruba wahacza  M24 x 195  1488775 
7  Jarzmo  M24 x 269  1488875 
8  Amortyzator     1488908 
8a  Tuleja amortyzatora     1489179 
9  Śruba amortyzatora - dolna  M24 x 250  1488776 
10  Śruba amortyzatora - górna  M24 x 250  1488776 
11  Miech pneumatyczny     1487359 
12  Śruba  M12 x 55  1489113 
13  Podkładka sprężysta  M12  1489102 
14  Nakrętka jarzma  M24  1488780 
15  Podkładka nakrętki jarzma  M24  1488826 
16  Nakrętka śruby wahacza  M24  0887672 
17  Podkładka nakrętki śruby wahacza  M24  1489106 
18  Nakrętka amortyzatora  M24  0887672 
19  Podkładka nakrętki amortyzatora  M24  1489106 
20  Nakrętka  M12    
21  Podkładka  M12  1489105 
22  Nakrętka  M22    
23  Podkładka  M22  1489103 
24  Tuleja regulacyjna, mimośrodowa*  M24  1489865 
25  Tuleja elastyczna, koncentryczna*  M24  1489866 
26  Podkładka cierna, zawieszenie regulowane  M24    
* Jeżeli zawieszenie nie jest wyposażone w regulację wahacza, wówczas tuleje wahacza nie są dostarczane, ponieważ są one przyspawane do wsporników zawieszenia