Osie Przyczep 

Osie Meritor ROR

Seria TE • Lista Części Skrętnej Osi Samosterującej


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
1  Śruba  M6 x 14  1488574 
2  Osłona przeciwpyłowa     1488573 
3  O-ring  Ø80  1488575 
4  O-ring  Ø60  1488565 
5  Podkładka sworznia zwrotnicy (komplet)     1488858 
6  Podkładka sworznia zwrotnicy (komplet)     1488858 
7  Nakrętka regulacyjna, sworzeń królewski     1488560 
8  Podkładka sprężysta     1488561 
9  Śruba  M10 x 35  1488562 
10  Tuleja (górna)     1488563 
11  Sworzeń zwrotnicy (stożkowy)     1488533 
12  Tuleja, brąz fosforowy     1488534 
13  Smarowniczka     1488535 
14  Śruba  M16 x 60  1488538 
15  Zwrotnica kompletna (lewa)     1489793 
16  Tuleja, wałek rozpieracza     1489920 
17  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa)     1488586 
17A  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa)     1488587 
18  Podkładka sprężysta     1488536 
19  Śruba  M10 x 25  1488537 
21  Śruba  M22 x 130  1488539 
22  Tuleja gumowa, mimośrodowa     1488540 
23  Podkładka sprężysta  Ø22  1488541 
24  Nakrętka  M22  1488542 
25  Śruba  M16 x 100  1488543 
26  Płyta miecha pneumatycznego (lewa)     1488591 
27  Nakrętka zabezpieczająca  M16  1488544 
28  Miech pneumatyczny Torpress 110     1488589 
29  Płyta miecha pneumatycznego (prawa)     1488545 
30  Śruba  M8 x 16  1488546 
31  Tuleja     1488547 
32/33  Ramię miecha pneumatycznego     0887235 
34  Belka osi (określić numer seryjny i rozstaw kół)       
36  Nakrętka zabezpieczająca  M20  1488548 
37  Tuleja     1488610 
38  Sworzeń oporowy, miech pneumatyczny     1488549 
39  Ręczny sworzeń blokujący     1488550 
40  Śruba  M20 x 80  1488551 
41  Podkładka sprężysta  Ø20  1488552 
42  Nakrętka  M20  1488553 
43  Amortyzator     1488583 
43A  Amortyzator     1488606 
44  Śruba  M20 x 130  1488554 
45  Śruba  M12 x 45  1488599 
46  Płyta sprzęgająca     1488556 
47  Płyta blokująca     1488557 
48  Przewód pneumatyczny  M12 x 1  1488558 
49  Siłownik blokujący     1488590 
50  Śruba  M10 x 25  1489788 
52  Podkładka     1488598 
53  Śruba  M10 x 16  1488525 
54  Śruba  M10 x 30    
55  Siłownik blokujący     1488577 
56  Wkręt samogwintujący  M10  1670889 
57  Wspornik rozpieracza     1488805 
59  Uszczelka     1488595 
60  Kołek     1488609 
61  Podkładka  Ø16  1488597 
62  Podkładka  Ø10  1488536 
63  Tuleja, wałek rozpieracza     1488412 
64  Pokrywa     1488526 
65  Podkładka  Ø8  1488561 
66  Podkładka sprężysta  Ø12  1488600 
67  Nakrętka  M12  1488601 
68  Podkładka     1488602 
69  Sworzeń stożkowy     1488603 
70  Tuleja gumowa     1488604 
71  Jarzmo (lewa)     1488862 
72  Jarzmo (prawa)     1488863 
73  Zacisk     1488605 
74  Drążek kierowniczy poprzeczny, gwintowany     1489794