Osie Przyczep 

Osie Meritor ROR

Seria TM • Lista Części Skrętnej Osi Samosterującej, 10-12 t


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
Pozycja  Opis  Uwagi  TM 420 x 180 10 t  TM 420 x 180 12 t  TM 420 x 220 10 t  TM 420 x 220 12 t  Nr częśi TRP 
1  Wkręt samogwintujący osłony przeciwpyłowej  M6 x 15          1488574 
2  Osłona przeciwpyłowa               1488573 
2  Osłona przeciwpyłowa               1488612 
3  O-ring  Ø79.77 x 5.33          1488575 
4  Nakrętka regulacyjna, sworzeń królewski               1488560 
4  Nakrętka regulacyjna, sworzeń królewski               1488572 
5  Podkładka sprężysta             1488561 
6  Śruba  M10 x 40            
7  Podkładki odległościowe, kompl. z trzpieniem               1488858 
7  Podkładki odległościowe, kompl. z trzpieniem                 
8  Tuleja górna sworznia zwrotnicy, brąz               1488563 
8  Tuleja górna sworznia zwrotnicy, brąz               1488566 
9  Sworzeń zwrotnicy               1488533 
9  Sworzeń zwrotnicy               1488567 
10  O-ring               1488588 
10  O-ring               1488851 
11  Tuleja dolna sworznia zwrotnicy, brąz               1488534 
11  Tuleja dolna sworznia zwrotnicy, brąz               1488568 
12  Smarowniczka             1488535 
13  Zespół sworznia zwrotnicy (lewa, kompletny)                 1488973 
13  Zespół sworznia zwrotnicy (lewa)                 
14  Podkładka sprężysta  Ø16          1488597 
15  Śruba  M16 x 55          1488538 
16  Tuleja z brązu, wałki rozpieracza             1489920 
17  Uszczelka pokrywy sworznia zwrotnicy               1488595 
17  Uszczelka pokrywy sworznia zwrotnicy               1488611 
18  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa strona, dźwignia z prawej strony)                1489847 
18  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa strona, dźwignia z prawej strony)                  
18  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa strona, dźwignia z prawej strony)                0884338 
18  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa strona, dźwignia z prawej strony)                  
18a  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa strona, dźwignia, promień 38)                  
18a  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa strona, dźwignia, promień 38)                  
18a  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa strona, dźwignia, promień 38)                  
18a  Wspornik siłownika hamulcowego (lewa strona, dźwignia, promień 38)                  
19  Podkładka sprężysta  Ø10          1488536 
20  Śruba  M10 x 25          1488537 
21  Tuleja z brązu, wałki rozpieracza             1488412 
22  Wspornik rozpieracza             1488805 
23  Śruba  M20 x 130            1488554 
23a  Śruba  M22 x 130            1488539 
23b  Śruba  M20 x 140          1488578 
24  Podkładka sprężysta  Ø20          1488552 
24a  Podkładka sprężysta  Ø22            1488541 
25  Nakrętka zabezpieczająca  M20          1488553 
25a  Nakrętka zabezpieczająca  M22             1488542 
25a  Nakrętka zabezpieczająca  M22             1488557 
26  Tuleja gumowa mimośrodowa  Ø20            1488576 
26a  Tuleja gumowa mimośrodowa  Ø22            1488540 
26b  Tuleja gumowa mimośrodowa, Ø20 (trzpień gwintowany)             1488576 
27*  Drążek kierowniczy poprzeczny z płytą blokującą i siłownikiem blokującym  9”          0884337 
28  Nakrętka zabezpieczająca  M12          1488601 
29  Podkładka sprężysta  Ø12          1488600 
30  Śruba  M12 x 40            
31  Wspornik mocujący, siłownik blokujący  9”          0884335 
32  Śruba  M20 x 90          1489844 
33  Wspornik mocujący, siłownik blokujący              1488974 
34  Płyta blokująca, siłownik blokujący  9”          1488975 
35*  Drążek kierowniczy poprzeczny z płytą blokującą               
36  Płyta blokująca, siłownik blokujący             1488976 
37  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa strona, dźwignia z prawej strony)                1489846 
37  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa strona, dźwignia z prawej strony)                  
37  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa strona, dźwignia z prawej strony)                  
37  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa strona, dźwignia z prawej strony)                  
37a  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa)                  
37a  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa)                  
37a  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa)                  
37a  Wspornik siłownika hamulcowego (prawa)                  
38  Zespół sworznia zwrotnicy (prawa, kompletny)                   
38  Zespół sworznia zwrotnicy (prawa, kompletny)                 
38  Zespół sworznia zwrotnicy (prawa, kompletny)                 
39*  Belka osi (nie zmontowana)                   
39*  Belka osi (nie zmontowana)                 
39*  Belka osi (nie zmontowana)                 
40  Amortyzator             1488853 
41  Tuleja ramienia miecha pneumatycznego             1488610 
42  Sworzeń ramienia miecha pneumatycznego             1488549 
44  Podkładka sprężysta  Ø8            
45/46  Ramię miecha pneumatycznego (lewa)             0887235 
47  Płyta miecha pneumatycznego (prawa, podnośnik os)             1488545 
48  Miech pneumatyczny, podnośnik osi Torpress 110             1488589 
49  Śruba  M16 x 100          1488543 
50  Płyta, podnośnik osi lewy ze złączem pneumatycznym             1488591 
51  Nakrętka zabezpieczająca  M16          1488544 
52  Tuleja, ramię podnośnika osi             1488547 
53  Siłownik blokujący             1488590 
54  Śruba  M10 x 12            
55  Siłownik blokujący            1488852 
56  Podciśnieniowy siłownik blokujący             1488577 
57  Strzemię z gwintem prawym             1488862 
58*  Drążek kierowniczy poprzeczny gwintowany, kompletny             1488972 
58a*  Drążek kierowniczy poprzeczny gwintowany  Ø42          1489794 
59  Zacisk strzemienia             1488556 
60  Strzemię gwintowane (lewa)             1488863 
61  Nakrętka zabezpieczająca  M20            
* Uwaga: Dla elementów 27, 35, 58 i 58a: podać rozstaw kół i/lub nr seryjny osi. Dla elementu 39: podać rozstaw kół, sposób montażu lub nr seryjny osi