Osie Przyczep 

Osie Meritor ROR

Osie Skrętne & Końcówki Drążków Kierowniczych • Lista Części Skrętnej Osi Kierowanej


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
Element  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
1  Śruba     1488574 
2  Osłona przeciwpyłowa     1488612 
3  O-ring     1488575 
4  Nakrętka regulacyjna     1488572 
5  Podkładka sprężysta     1488561 
6  Śruba     1488562 
7  Kołek sprężynujący     1488596 
8  Podkładka górna     1488564 
9  Podkładka dolna     1488565 
10  Tuleja     1488566 
11  Sworzeń zwrotnicy (stożkowy)     1488567 
12  O-ring     1488851 
13  Tuleja     1488568 
14  Uszczelka     1488611 
15  Osłona     1488612 
16  Smarowniczka     1488535 
17  Zwrotnica lewa - hamulec AC     1489828 
17  Zwrotnica lewa - hamulec B       
17  Zwrotnica lewa - hamulec Z       
18  Tuleja     1489920 
19  Śruba       
20  Tuleja     1488412 
21  Smarowniczka     1488535 
22  Tuleja wspornika rozpieracza     1488805 
23  Przegub drążka kierowniczego (lewy)     1488846 
24  Belka osi - zwrócić uwagę na rozstaw kół       
25  Podkładka sprężysta     1488552 
26  Nakrętka  M20  1488553 
27  Śruba  M20 x 80  1488551 
28  Drążek kierowniczy poprzeczny - zwrócić uwagę na rozstaw kół     1488849 
29  Zacisk     1488605 
30*  Sworzeń blokujący     1488550 
31*  Płyta blokująca       
32*  Śruba  M12 x 45  1488599 
33*  Podkładka  Ø12  1488600 
34*  Nakrętka  M12  1488601 
35  Zwrotnica prawa - hamulec B       
35  Zwrotnica prawa - hamulec Q       
35  Zwrotnica prawa - hamulec Z       
36  Przegub drążka kierowniczego (prawy)     1488847 
37  Śruba pokrywy sworznia zwrotnicy  M10 x 16  1488525 
* Elementy od 30 do 34 włącznie są opcjonalne.