Osie Przyczep 

Osie Gigant SAE

Oś Samosterująca z Hamulcem Bębnowym • GNKH1 10510 3020


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Osie z łożyskami kompaktowymi - generacja 1
  • Oś 10.5 t z hamulcem bębnowym 300 x 200
Pozycja  Opis  Wymiar  Nr częśi TRP 
1         
3  Tuleja  Ø42 x 46/72.6  0876474 
4  Smarowniczka  M10 45°  0877092 
5  Pierścień stały  Ø31.5 x 35.5/9.7  0876259 
5a  Element odległościowy  Ø38 x 33/8  0876885 
5b  Podkładka  Ø11 x 36/2  0877575 
5c  Podkładka  W10  0877597 
5d  Śruba  M10 x 20  0877846 
5e  Zestaw naprawczy kompletny, ze sprężyną stałą nr 83     0877215 
12  Wspornik rozpieracza  Ø101.6  0877711 
14  Smarowniczka  M8 / 0°  0877089 
15  Przegub  Ø42 x 62/38    
15a  O-ring  Ø2.6 x Ø42.5 x 48  0877141 
15b  Zespół przegubu     0877601 
16  Zespół łożyska (napełniony smarem)     0876552 
16a  Zespół łożyska     0876553 
18  Podkładka  Ø8 x 14/1.8  0877556 
18a  Śruba  HM8 x 20  0877845 
18b  Śruba  HM8 x 25    
19  Nakrętka  HM8  0876849 
19a  Nakrętka  HM8  0876824 
   Zespół śrub (do NGS*)  HM8 x 20    
   Zespół śrub (do AGS*)  HM8 x 20 & 25  0877227 
22  Wspornik siłownika  Ø101.6    
29  Tuleja odległościowa łożyska  Ø63 x 100/24  0876463 
31  Nakrętka czopa  M30 x 2 SW 46  0876825 
32  Styk  Ø6 x 48 x 51  0877076 
32a  Zaczep  Ø2/6  0876243 
33  Pierścień uszczelniający  Ø100 x 120/12  0877132 
43  Rozpieracz hamulca  « L » L=634  0876613 
43  Rozpieracz hamulca  « L » L=673  0876614 
44  Rozpieracz hamulca  « R » L=634  0876636 
44  Rozpieracz hamulca  « R » L=673  0876637 
46a  Zestaw montażowy rozpieracza hamulca do AGS*  3020/3010  0877174 
47a  Pierścienie centrujące  Ø42 x 46/4  0876490 
48  Pierścień zabezpieczający  Ø42E  0876721 
48a  O-ring  Ø40 x 2.5  0877143 
50  Podkładka uszczelniająca  Ø42 x 57/2  0877579 
51  Pierścień zabezpieczający  Ø35E  0876260 
52  Podkładka do AGS*  Ø22.5 x 42/11  0877539 
52  Podkładka do NGS*  Ø22.5 x 42/6    
54  Nakrętka zabezpieczająca  M22 x 1.5  0877650 
55  Zabezpieczenie krzywki  Ø41/25  0877498 
55a  Zabezpieczenie krzywki  Ø34/26  0877496 
55b  Zabezpieczenie krzywki  Ø41/19  0877497 
56  Opaska zaciskowa     0876734 
57  Sprężyna regulacyjna  Ø3.5 x 28.5/157  0877522 
59  NGS* R120/150/180/220/250     0877352 
59  AGS* R105/120/135/150/165/180/250 S ABA     0877297 
61  Wspornik AGS* prawy     0877493 
61a  Wspornik AGS* lewy     0877494 
72  Komplet okładzin hamulcowych  3010 +0  0877185 
72  Komplet okładzin hamulcowych  3010 +1  0877186 
73  Kompletna szczęka hamulcowa 3010 z okładzinami, sprężyną powrotną nr 82 i sprężyną stałą nr 83     0888186 
74  Kompletna szczęka hamulcowa bez okładzin hamulcowych  3010  0877376 
   po 04/2004       
76  Rolka  Ø26 x 45/33.5  0877046 
77  Sworzeń rolki  Ø26/61  0876404 
   przed 04/2004 r.       
76  Rolka  Ø29 x 45/33.5  0877047 
76a  Tuleja  Ø26 x 29/25  0876479 
76b  Podkładka  Ø26 x 34/4  0877559 
77  Sworzeń rolki  Ø26/61  0876405 
78  Pierścień zabezpieczający  Ø26E  0876717 
80  Nit  Ø8/15  1325320 
82  Sprężyna powrotna  Ø20 x 3.6/180  0877517 
83  Sprężyna stała po 05/2000     0877520 
84  Piasta  160.8/ 6 x Ø20/205  0877408 
84a  Piasta  160.8/ 6 x Ø20/205  0907542 
86  Bęben hamulcowy  3010 L=144  0877731 
87  Pierścień ABS  Ø126 x 142/15  0876750 
89  Czujnik ABS  L=400  0876714 
89a  Tuleja czujnika     0876466 
91  Śruba koła  M18 x 1.5 L=79  0876425 
   Do montażu z centrowaniem na trzpieniu, typ: S, Z       
94  Nakrętka śruby koła  M18 x 1.5/ SW27  0876874 
   Do montażu z centrowaniem na śrubie, typ: SF, ZF       
94  Nakrętka śruby koła  M18 x 1.5/ SW24  0876873 
   Koła pojedyncze, montaż SF       
93a  Podkładka sprężysta  Ø18.5  0877565 
   Koła bliźniacze, montaż ZF       
93a  Podkładka sprężysta  Ø18.5  0877565 
93b  Podkładka zaślepki  Ø18  0877563 
95  Łożysko  32212  0877612 
96  Łożysko  33208  0877625 
97  Zestaw łożysk, kompletny dla 1 piasty     0877181 
98  Pokrywa piasty  M84 x 2 SW70  0876587 
101  Osłona przeciwpyłowa     0877762 
102  Osłona przeciwpyłowa     0877761 
103  Śruba  M10 x 16  0877839 
105  Prowadnica gwintowana     0877430 
110  Tuleja  Ø65x73/90  0876477 
110a  Podkładka  Ø110x60/1  0877137 
111  Zawór ograniczający  Ø25.4  0877421 
113  Podkładka  W10  0877597 
114  Śruba  M10x30  0877848 
115  Nakrętka  M72x2  0876870 
116  Śruba  M82x2,5  0877838 
117  Podkładka  Ø50x24,5  0877602 
118  Podkładka  Ø50x14  0877605 
119  Tuleja  Ø72x80/75  0876478 
124  Styk     0876411 
125  Smarowniczka  M8 90°  0877091 
126  Śruba  M20x1,5x50  0877860 
126a  Nakrętka  M20x1,5  0876859 
128  Tuleja  Ø28x33/85  0876488 
128a  Smarowniczka  M8 45°  0877090 
130  Miechy     0877224 
131  Wałek     0877004 
132  Miechy  8" x2  0876790 
134  Wałek  Ø15/143 SW27  0876398 
136  Nakrętka  M20x1,5  0876851 
137  Podkładka  Ø21x36/3  0877600 
141  Podkładka  Ø20x33/1,4  0877567 
142  Śruba  M20/160  0876401 
143  Tuleja  Ø63/73  0876266 
144  Nakrętka  M12  0876850 
145  Podkładka  AZ 12  0877555 
146  Śruba  M12x55  0877851 
147  Drążek kierowniczy poprzeczny     0877743 
148  Drążek kierowniczy poprzeczny     0877744 
150  Nakrętka zabezpieczająca  M42x2  0876866 
150a  Nakrętka zabezpieczająca  M42x2  0876867 
154  Siłownik blokujący     0876794 
154a  Śruba  M6x30  0877835 
154b  Podkładka  W6  0877595 
* AGS = automatyczny regulator luzu, NGS = ręczny regulator luzu