Osie Przyczep 

Osie Gigant SAE

Oś Stała z Hamulcem Bębnowym • SV2 06706 3015


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Osie SAE
  • Oś 6.7 t z hamulcem bębnowym 305 x 150
Pozycja  Opis  Wymiar  Nr częśi TRP 
1         
3  Tuleja  Ø37 x 40/25  0876470 
4  Smarowniczka  M8 45°  0877090 
5  Tuleja  Ø27 x 30/20  0876468 
10c  Śruba  M5 x 12  0877841 
10d  Podkładka  W5  0877594 
10e  Wspornik czujnika indukcyjnego ABS  MLE 1271  0877692 
12  Wspornik rozpieracza hamulca dla osi ⃞ 80       
12  Wspornik rozpieracza hamulca dla osi ⃞ 90     0877704 
14  Smarowniczka  M8  0877089 
15  Przegub  Ø37 x 70    
16  Zespół łożyska     0876547 
17  Śruba  M12 x 35  0877849 
18  Podkładka  W12  0877598 
19  Nakrętka zabezpieczająca  M12  0876850 
22  Wspornik siłownika  3008/3012/3015    
29  Tuleja odległościowa łożyska  Ø70 x 120/20  0876455 
30  Podkładka łożyska  Ø60 x 80/3  0877588 
31  Nakrętka czopa  M60 x 2  0876828 
32  Podkładka zabezpieczająca  Ø60.8 x 1.5  0877569 
33  Pierścień uszczelniający  Ø120 x 140/13  0877133 
35  Zestaw sworznia oporowego  15“  1441436 
36  Sworzeń oporowy     0877492 
37  Podkładka  Ø27.5 x 40/2  0877581 
37a  Pierścień zabezpieczający  Ø26E  0876717 
43  Rozpieracz hamulca S  L=497  1441414 
43  Rozpieracz hamulca S  L=594  1441412 
43  Rozpieracz hamulca S  L=657  1441415 
44  Rozpieracz hamulca Z  L=497  1441413 
44  Rozpieracz hamulca Z  L=594  1441411 
44  Rozpieracz hamulca Z  L=657  1441416 
46a  Zestaw montażowy rozpieracza hamulca  15“/20“  1441434 
47  O-ring  Ø34.59 x 2.62  0877144 
48  Pierścień zabezpieczający  Ø37E  0876719 
49  Podkładka  Ø39 x 58/1.5  0877580 
50  O-ring  Ø36.17 x 2.62  0877145 
52  Podkładka  Ø11 x 38/4  0877536 
54  Śruba  M10 x 20  0877846 
54a  Podkładka  W10  0877597 
57  Sprężyna regulacyjna     0877522 
59  Ręczny regulator luzu     1441440 
59  Automatyczny regulator luzu     1441439 
61a  Wspornik AGS* lewy  A=130°  0877440 
61b  Wspornik AGS* prawy  A=130°  0877439 
72  Komplet okładzin hamulcowych  3015 +1  0877198 
72  Komplet okładzin hamulcowych  3015 +0  0877197 
73  Kompletna szczęka hamulcowa  3015  1444127 
74  Kompletna szczęka hamulcowa bez okładzin hamulcowych  3015  0877373 
75  Zespół przegubu     0877604 
76  Rolka     1441427 
76b  Sworzeń rolki     1441400 
77  Pierścień zabezpieczający  Ø16E  1441409 
78  Sprężyna mocująca     1441447 
80  Nit  Ø8/15  1325320 
82  Sprężyna powrotna     1441448 
84  Piasta typu 857     0877387 
86  Bęben hamulcowy 858  3015 L=206  1443459 
87  Pierścień ABS, 80 zębów  Ø148  0876751 
89  Czujnik ABS  L=400  0876714 
89a  Tuleja czujnika     0876466 
91  Śruba koła długa  M18 x 1.5 L=96  0876420 
91  Śruba koła krótka  M18 x 1.5 L=86  0876419 
92  Nakrętka zabezpieczająca  M20 x 1.5  0876852 
   Do montażu z centrowaniem na trzpieniu, typ: S, Z       
94  Nakrętka śruby koła  M18 x 1.5/ SW27  0876874 
   Do montażu z centrowaniem na śrubie, typ: SF, ZF       
94  Nakrętka śruby koła  M18 x 1.5/ SW24  0876873 
   Koła pojedyncze, montaż SF       
93a  Podkładka sprężysta  Ø18.5  0877565 
   Koła bliźniacze, montaż ZF       
93a  Podkładka sprężysta  Ø18.5  0877565 
93b  Podkładka zaślepki  Ø18  0877563 
95  Łożysko  32214  0877613 
96  Łożysko  32212  0877612 
97  Zestaw łożysk, kompletny dla 1 piasty     0877183 
98  Pokrywa piasty, 5 śrub     0876557 
98a  Pierścień uszczelniający pokrywy piasty     0877138 
98b  Śruba  M8 x 16  0877844 
98c  Podkładka  AZ8  0877556 
101  Osłona przeciwpyłowa  3012/3015  0877790 
103  Śruba  M8 x 16  0877844 
103a  Podkładka  AZ8  0877556 
105  Prowadnica gwintowana     0877430 
111  Zawór ograniczający  Ø16  0877420 
* AGS = automatyczny regulator luzu, NGS = ręczny regulator luzu