Zawieszenie Pneumatyczne 

Meritor

Indair • Zawieszenie Standardowe


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Zespół wahacza, koła pojedyncze       
1  Lewy, hamulec 420, rozstaw 2045, z tulejami     1488485 
2  Prawy, hamulec 420, rozstaw 2045, z tulejami     1488484 
9  Lewy, hamulec 420, rozstaw 1970, z tulejami       
10  Prawy, hamulec 420, rozstaw 1970, z tulejami       
5  Lewy, hamulec 420 (specjalny siłownik), rozstaw 2045, z tulejami       
6  Prawy, hamulec 420 (specjalny siłownik), rozstaw 2045, z tulejami       
7  Lewy, hamulec 420 (specjalne, długie krzywki), rozstaw 2045, z tulejami       
8  Prawy, hamulec 420 (specjalne, długie krzywki), rozstaw 2045, z tulejami       
   Zespół wahacza, koła bliźniacze       
4  Prawy, hamulec 420, rozstaw 1860, z tulejami     1488488 
6  Prawy, hamulec 350, rozstaw 1820, z tulejami       
7  Lewy, hamulec 310, rozstaw 1820, z tulejami     1488491 
8  Prawy, hamulec 310, rozstaw 1820, z tulejami     1488492 
11  Lewy, hamulec 420, rozstaw 1920, z tulejami       
12  Prawy, hamulec 420, rozstaw 1920, z tulejami       
13  Prawy, hamulec 310, rozstaw 1920, z tulejami       
14  Lewy, hamulec 310, rozstaw 1920, z tulejami       
19  Lewy, hamulec 420, rozstaw 1820 (specjalny N), z tulejami     1488644 
20  Prawy, hamulec 420, rozstaw 1820 (specjalny N), z tulejami       
   Zespół wahacza, specjalna końcówka “TN”       
21  Lewy, hamulec 420, rozstaw 1860, z tulejami       
22  Prawy, hamulec 420, rozstaw 1860, z tulejami       
23  Lewy, hamulec 420, rozstaw 2045, z tulejami       
24  Prawy, hamulec 420, rozstaw 2045, z tulejami       
           
25  Główna tuleja wahacza (standard)     1488476 
26  Główna tuleja wahacza (specjalny miękki materiał) (wyłącznie lekkie)       
27  Tuleja zewnętrzna (długa)  166mm  1488493 
28  Tuleja zewnętrzna (koło pojedyncze przednie - długa)  184mm  1488472 
29  Śruba zewnętrzna (długa)  M24 x 3 x 240 mm  1488473 
30  Śruba zewnętrzna (długa)  M24 x 3 x 225 mm  1488645 
31  Tuleja środkowa     1488477 
32  Tuleja środkowa (długa)  M24 x 3 x 400 mm  1488474 
33  Nakrętka  M24 x 3  0887672 
34  Podkładka (o specjalnej grubości)     1488481 
   Zespół poprzecznicy       
35  Koło pojedyncze 1200 bez wsporników ramy     1489775 
36  Koło pojedyncze 1300 bez wsporników ramy     1488643 
37  Koło pojedyncze 1000 bez wsporników ramy     1489781 
   Wspornik zawieszenia       
38  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 35 mm)  250mm    
39  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 60 mm)  275mm    
40  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 85 mm)  300mm    
41  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 110 mm)  325mm    
42  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 135 mm)  350mm  1489779 
43  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 160 mm)  375mm    
44  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 185 mm)  400mm    
45  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 210 mm)  425mm    
47  Wysokość jazdy (wysokość wspornika 260 mm)  475mm    
           
48/49  Amortyzator (czerwony - wzmocniony)     1488877 
50  Tuleja, ucho amortyzatora       
51  Podkładka  M24  1488483 
52  Śruba amortyzatora (długa)  M24 x 3 x 110 mm  1488480 
53  Śruba amortyzatora (długa - wcześniejsza wersja wspornika górnego)  M24 x 3 x 140 mm  1488479 
   Wspornik miecha pneumatycznego       
54  Wysokość jazdy (wspornik płaski)  250mm    
55  Wysokość jazdy (wspornik o wysokości 25 mm)  275mm    
56  Wysokość jazdy (wspornik o wysokości 50 mm)  300mm    
57  Wysokość jazdy (wspornik o wysokości 75 mm)  325mm    
58  Wysokość jazdy (wspornik o wysokości 100 mm)  350mm    
59  Wysokość jazdy (wspornik o wysokości 125 mm)  375mm    
61  Wysokość jazdy (wspornik o wysokości 175 mm)  425mm    
63  Wysokość jazdy (wspornik o wysokości 225 mm)  475mm    
           
64  Wspornik zaworu poziomującego       
65  Podkładka oporowa  5mm    
66  Podkładka oporowa  3mm  1488478