Zawieszenie Pneumatyczne 

Weweler

Naczepy Schmitz • AC240


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
  • Naczepa kurtynowa Schmitz
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
4  Gniazdo osi  Ø146  0884245 
6  Płyta jarzma (lewa)  Ø146 / ⃞150  0883226 
7  Płyta jarzma (prawa)  Ø146 / ⃞150  0883227 
8  Wahacz wzdłużny  9 t.  0883138 
9  Jarzmo  Ø146 - L=294  0883130 
10  Nakrętka  M24 x 2 Kl. 10 H=30  0883165 
11  Podkładka  M24 DIN 6916  0883169 
12  Amortyzator     0883200 
13  Miech pneumatyczny, duży skok     1442765 
14  Śruba amortyzatora  M24 x 2 x 240 Kl. 10.9 Da.  0883173 
15  Nakrętka samoblokująca  M20 x 2 Kl. 10 DIN 985/Zn  0883174 
16  Śruba amortyzatora  M24 x 2 x 175 Kl. 10.9 Da.  0883170 
17  Podkładka  M20 DIN 125 HV 315-390  0883175 
18  Śruba wahacza  M27 x 197  0883146 
20  Podkładka  M27 DIN 6916  0883162 
21  Śruba  M12 x 190 Kl. 8.8 DIN 931/Zn  0884246 
24  Podkładka  M12 DIN 125A Da  0883209 
25  Nakrętka samoblokująca  M12 x 1.75 DIN 985/Zn  0883210 
26  Śruba dwustronna  M10/M12  0884247