Hamulec pneumatyczny 

Samochód Ciężarowy

Scania • 4 series

 
Element  Uwagi  Nr częśi TRP 
Modulator ABS     1517642 
Modulator ABS     1521017 
Osuszacz powietrza     1517650 
Osuszacz powietrza  M22 x 1.5  1517662 
Osuszacz powietrza  M22 x 1.5  1505974R 
Siłownik membranowy (hamulec krzywkowy)  T12  1520368 
Zawór przepływowy  M22 x 1.5  1505251 
Siłownik sprzęgła  M14 x 1.5  1522237 
Główny zawór hamulcowy EBS     1519906 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy EBS  M22 x 1.5  1519915 
Czujnik wysokości ECAS  M24 x 1.0  1247631 
Czujnik wysokości ECAS     1305844 
Główny zawór hamulcowy  4 x M16 x 1.5  1504928R 
Główny zawór hamulcowy  4 x M16 x 1.5  1520556 
Główny zawór hamulcowy  4 x M16 x 1.5  1519828 
Czteroobwodowy zawór zabezpieczający  M22 x 1.5  1505399 
Czteroobwodowy zawór zabezpieczający  M22 x 1.5  1505398R 
Regulator ciśnienia (typu "governor")     1520244 
Regulator ciśnienia (typu "governor")     1520013 
Ręczny zawór hamulcowy  M16 x 1.5  1517625 
Ręczny zawór hamulcowy  M14 x 1.5  1524317 
Ręczny zawór hamulcowy  M14 x 1.5  1518227 
Regulator siły hamowania zintegrowany z zaworem przekaźnikowym - sterowany mechanicznie  M22 x 1.5  1520028 
Regulator siły hamowania zintegrowany z zaworem przekaźnikowym - sterowany pneumatycznie  M22 x 1.5  1518937 
Regulator siły hamowania zintegrowany z zaworem przekaźnikowym - sterowany pneumatycznie  M22 x 1.5  1506200 
Zawór zwrotny  M16 x 1.5  1402864 
Zawór ograniczający ciśnienie  M16 x 1.5  1519739 
Zawór przekaźnikowy  M22 x 1.5  1517624 
Siłownik membranowo-sprężynowy (hamulec krzywkowy S-cam)  T12  1520017 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy  M16 x 1.5  1505146R 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy  M16 x 1.5  1519806 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy  M16 x 1.5  1520479 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy  M16 x 1.5  1505149R 
Filtr powietrza     0878102 
Siłownik membranowy (hamulec krzywkowy)     0878273 
Siłownik membranowy (hamulec krzywkowy)  T16  1520018 
Zawór zwrotny     1519933 
Zawór zwrotny     1521572 
Ręczny zawór odcinający     1519867 
Ręczny zawór odcinający     1519870 
Sprężarka     0878182 
Sprężarka  440 cc  1520822R 
Złącze przewodów     1517635 
Złącze przewodów     1524668 
Główny zawór hamulcowy     1519826 
Główny zawór hamulcowy     1520556 
Główny zawór hamulcowy     1520558 
Główny zawór hamulcowy     1520561 
Główny zawór hamulcowy     1520563 
Ręczny zawór hamulcowy     1520546 
Ręczny zawór hamulcowy     1520547 
Zawór poziomujący     1521029 
Zawór poziomujący     1517656 
Zawór ograniczający ciśnienie     1520454 
Zawór szybkiego odhamowania     1517732 
Zawór przekaźnikowy     1517764 
Zawór przekaźnikowy     1520471 
Tłumik szmerów     1519857 
Tłumik szmerów     1519859 
Tłumik szmerów     1519866 
Tłumik szmerów     1520667 
Siłownik membranowo-sprężynowy (hamulec krzywkowy S-cam)  T30  1517671