Hamulec pneumatyczny 

Samochód Ciężarowy

Iveco • Stralis

 
Element  Uwagi  Nr częśi TRP 
Zawór sterujący 3/2-drożny     1518083 
Elektroniczna jednostka sterująca ABS     1518734 
Modulator ABS     1517642 
Modulator ABS  M22 x 1.5  1521017 
Modulator ABS     1519731 
Jednostka sterująca ABS     1505217 
Sprężarka powietrza  600 ccm  1524807 
Sprężarka powietrza  500 ccm  1524808 
Sprężarka powietrza  250 ccm  1524809 
Osuszacz powietrza  0.7 + 0.6 bar  1524805 
Osuszacz powietrza  0.9 + 0.7 bar  1524806 
Osuszacz powietrza (jednokomorowy)  0.7 + 0.6 bar  1517965 
Osuszacz powietrza (jednokomorowy)  0.9 + 0.7 bar  0867628 
Pompa odmrażająca  M22 x 1.5 / 500 ccm  1524810 
Pompa odmrażająca  M22 x 1.5 / 500 ccm  1506407 
Siłownik membranowy (hamulec tarczowy)  T24  1524811 
Siłownik membranowy (hamulec tarczowy)  T20  1524813 
Sprężarka (jednocylindrowa)     1518140 
Dwudrożny zawór zwrotny     1520591 
Dwudrożny zawór zwrotny     0541602 
Zawór odwadniający     1504917 
Główny zawór hamulcowy  M16 x 1.5  1517630 
Główny zawór hamulcowy  M16 x 1.5  1524814 
Główny zawór hamulcowy  M16 x 1.5  1520559 
Czteroobwodowy zawór zabezpieczający  M22 x 1.5  1517754 
Elektroniczna jednostka sterująca ogranicznika prędkości     1516997 
Ręczny zawór hamulcowy  M16 x 1.5  1520542 
Ręczny zawór hamulcowy  M16 x 1.5  1520544 
Ręczny zawór hamulcowy     1524294 
Złącze przewodów, czerwone     1504961 
Złącze przewodów, żółte     1519232 
Regulator siły hamowania - sterowany mechaniczne     1521729 
Regulator siły hamowania zintegrowany z zaworem przekaźnikowym - sterowany mechanicznie     1505100R 
Regulator siły hamowania zintegrowany z zaworem przekaźnikowym - sterowany pneumatycznie     1518964 
Siłownik sterujący     1517944 
Zawór ograniczający ciśnienie  8.5 ± 0.4 bar  1520459 
Zawór ograniczający ciśnienie  11 ± 0.2 bar  1520462 
Zawór ograniczający ciśnienie  11 ± 0.2 bar  1505393 
Zawór ograniczający ciśnienie  8.5 ± 0.4 bar  1505097 
Zawór ograniczający ciśnienie  7.5 ± 0.2 bar  1505096 
Zawór sterujący wysokością zawieszenia  M16 x 1.5  1524817 
Zawór przekaźnikowy  M22 x 1.5  1517623 
Zawór przekaźnikowy  M22 x 1.5  1519331 
Siłownik membranowo-sprężynowy (hamulec tarczowy)  T18  1524820 
Siłownik membranowo-sprężynowy (hamulec tarczowy)  T18  1524821 
Siłownik membranowo-sprężynowy (hamulec klinowy)  T22  1520837 
Siłownik membranowo-sprężynowy (hamulec klinowy)  T20  1520873 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy     1519802 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy     1520480 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy  M16 x 1.5  1524822 
Zawór sterujący hamulcami przyczepy     1518264 
Regulator ciśnienia  M22 x 1.5  1524804 
Regulator ciśnienia  M22 x 1.5  1519343