Zawieszenie Pneumatyczne 

Weweler

Heavy Duty • GE


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Wysokość jazdy 465 - zacisk Ø127       
1  Wspornik zawieszenia     0883215 
4  Gniazdo osi (lewe)  Ø127  0883216 
5  Gniazdo osi (prawe)  Ø127  0883220 
6  Płyta jarzma  Ø127 / ⃞120  0883223 
8  Wahacz wzdłużny  11 t.  1446077 
9  Jarzmo  Ø127 - L=310  1446679 
10  Nakrętka  M24 x 2 Kl. 10 H=30  0883165 
11  Podkładka  M24 DIN 6916  0883169 
12  Amortyzator     0883202 
13  Miech pneumatyczny  E1St2  1442754 
14  Śruba amortyzatora  M24 x 2 x 240 Kl. 10.9 Da.  0883173 
15  Nakrętka samoblokująca  M20 x 2 Kl. 10 DIN 985/Zn  0883174 
16  Śruba amortyzatora  M24 x 2 x 175 Kl. 10.9 Da.  0883170 
17  Podkładka  M20 DIN 125 HV 315-390  0883175 
18  Śruba wahacza  M27 x 197  0883150 
20  Podkładka  Ø30 / Ø46 x 14  0883163 
22  Śruba  M12 x 30 Kl. 8.8 DIN 933/Zn  0883228 
24  Element odległościowy  M12 DIN 125A Da  0883209 
25  Nakrętka samoblokująca  M12 x 1.75 DIN 985/Zn  0883210 
26  Śruba dwustronna  M16 x 2 x 45 Kl. 8.8 DIN 939/Zn  0883253 
27  Nakrętka samoblokująca  M16 x 2 DIN 985/Zn  0883241 
30  Wspornik miecha 30 / 50 / 95     0883242 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  H=125  0883254 
           
   Zmienna wysokość jazdy       
1  Wspornik zawieszenia  390  0883212 
1  Wspornik zawieszenia  415  0883213 
1  Wspornik zawieszenia  440  0883214 
1  Wspornik zawieszenia  465  0883215 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  390 (H=50)  0883247 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  415 (H=75)  0883248 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  440 (H=100)  0883243 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  465 (H=125)  0883255 
           
   ⃞Zacisk osi 120, H.A.GE.6.36.395-470.30       
4  Gniazdo osi (lewe)  ⃞120  0883230 
5  Gniazdo osi (prawe)  ⃞120  0883231 
4A  Górne gniazdo zmienne  ⃞120 (UT006001A95A)  0883222 
6  Płyta jarzma  Ø127 / ⃞120  0883223 
9  Jarzmo  ⃞120 - L=320  0883145 
           
   Zacisk osi Ø146, H.A.GE.8.36.400-475.30       
4  Gniazdo osi (lewe)  Ø146  0883234 
5  Gniazdo osi (prawe)  Ø146  0883235 
7  Płyta jarzma (prawa)  Ø146 / ⃞150  0883236 
9  Jarzmo  Ø146 - L=325  0883131 
           
   ⃞Zacisk osi 150, H.A.GE.6.36.395-470.30       
3  Górna płyta jarzma  ⃞150  0883250 
4  Gniazdo osi (lewe)  ⃞150  0883256 
5  Gniazdo osi (prawe)  ⃞150  0883257 
6  Płyta jarzma  Ø146 / ⃞150  0883236 
9  Śruba  M24 x 2 x 360 Kl. 10.9  0883252