Zawieszenie Pneumatyczne 

Weweler

Heavy Duty • BD


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Wysokość jazdy 340 - zacisk Ø127       
1  Wspornik zawieszenia     0883239 
4  Gniazdo osi  Ø127  0883205 
6  Płyta jarzma (lewa)  Ø127 / ⃞120  0883206 
7  Płyta jarzma (prawa)  Ø127 / ⃞120  0883207 
8  Wahacz wzdłużny  11 t.  1441398 
9  Jarzmo  Ø127 - L=310  1446679 
10  Nakrętka  M24 x 2 Kl. 10 H=30  0883165 
11  Podkładka  M24 DIN 6916  0883169 
12  Amortyzator     0883201 
13  Miech pneumatyczny  E1St2  1442754 
14  Śruba amortyzatora  M24 x 2 x 240 Kl. 10.9 Da.  0883173 
15  Nakrętka samoblokująca  M20 x 2 Kl. 10 DIN 985/Zn  0883174 
16  Śruba amortyzatora  M24 x 2 x 175 Kl. 10.9 Da.  0883170 
17  Podkładka  M20 DIN 125 HV 315-390  0883175 
18  Śruba wahacza  M27 x 197  0883150 
20  Podkładka  Ø30 / Ø46 x 14  0883163 
22  Śruba  M12 x 30 Kl. 8.8 DIN 933/Zn  0883228 
24  Element odległościowy  M12 DIN 125A Da  0883209 
25  Nakrętka samoblokująca  M12 x 1.75 DIN 985/Zn  0883210 
26  Śruba dwustronna  M16 x 2 x 65 Kl. 8.8 DIN 939/Zn  0883240 
27  Nakrętka samoblokująca  M16 x 2 DIN 985/Zn  0883241 
30  Wspornik miecha 30 / 50 / 95     0883242 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  H=100  0883243 
           
   Zmienna wysokość jazdy       
1  Wspornik zawieszenia  240  0883214 
1  Wspornik zawieszenia  265  0883215 
1  Wspornik zawieszenia  290  0883204 
1  Wspornik zawieszenia  315  0883244 
1  Wspornik zawieszenia  340  0883245 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  265 (H=30)  0883246 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  290 (H=50)  0883247 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  315 (H=75)  0883248 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  340 (H=100)  0883235 
           
   ⃞Zacisk osi 120, H.A.BD.6.36.235-335.30       
4  Gniazdo osi  ⃞120  0883221 
4A  Górne gniazdo zmienne  ⃞120 (UT006001A95A)  0883222 
6  Płyta jarzma (lewa)  Ø127 / ⃞120  0883206 
7  Płyta jarzma (prawa)  Ø127 / ⃞120  0883207 
9  Jarzmo  ⃞120 - L=320  0883145 
           
   Zacisk osi Ø146, H.A.BD.8.36.230-330.30       
4  Gniazdo osi  Ø146  0883225 
6  Płyta jarzma (lewa)  Ø146 / ⃞150  0883226 
7  Płyta jarzma (prawa)  Ø146 / ⃞150  0883227 
9  Jarzmo  Ø146 - L=325  0883131 
           
   ⃞Zacisk osi 150, H.A.BD.7.36.250-325.30       
3  Górna płyta jarzma  ⃞150  0883250 
4  Gniazdo osi  ⃞150  0883251 
6  Płyta jarzma (lewa)  Ø146 / ⃞150  0883226 
7  Płyta jarzma (prawa)  Ø146 / ⃞150  0883227 
9  Śruba  M24 x 2 x 360 Kl. 10.9  0883252