Zawieszenie Pneumatyczne 

Weweler

Ultra Lite • HE


Kliknij obraz, aby go powiekszyc.

 
Pozycja  Opis  Uwagi  Nr częśi TRP 
   Wysokość jazdy 475 - zacisk ø127       
1  Wspornik zawieszenia     0883204 
4  Gniazdo osi (lewe)  Ø127  0883216 
5  Gniazdo osi (prawe)  Ø127 / ⃞120  0883220 
7  Płyta jarzma  Ø127 / ⃞120  0883223 
8  Wahacz wzdłużny - nośność 9 t  Ultra Lite - step 138 mm  0883103 
9  Jarzmo  Ø127 - L=270  0883123 
10  Nakrętka  M24 x 2 Kl. 10 H=30  0883165 
11  Podkładka  M24 DIN 6916  0883169 
12  Amortyzator     0883202 
13  Miech pneumatyczny  Euro  1617237 
14  Śruba amortyzatora  M24 x 2 x 240 Kl. 10.9 Da.  0883173 
15  Nakrętka samoblokująca  M20 x 2 Kl. 10 DIN 985/Zn  0883174 
16  Śruba amortyzatora  M24 x 2 x 175 Kl. 10.9 Da.  0883170 
17  Podkładka  M20 DIN 125 HV 315-390  0883175 
18  Śruba wahacza  M27 x 197  0883150 
20  Podkładka  Ø30 / Ø46 x 14  0883163 
21  Śruba  M12 x 50 Kl. 8.8 DIN 931/Zn  0883208 
24  Podkładka  M12 DIN 125A Da  0883209 
25  Nakrętka samoblokująca  M12 x 1.75 DIN 985/Zn  0883210 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  H=100  0883211 
           
   Zmienna wysokość jazdy       
1  Wspornik zawieszenia  375  0883212 
1  Wspornik zawieszenia  400  0883213 
1  Wspornik zawieszenia  425  0883214 
1  Wspornik zawieszenia  450  0883215 
1  Wspornik zawieszenia  475  0883204 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  400 (H=30)  0883217 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  425 (H=50)  0883218 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  450 (H=75)  0883219 
33  Wspornik miecha pneumatycznego  475 (H=100)  0883211 
           
   ⃞Zacisk osi 120, U.A.HE.6.30.380-480.20       
4  Gniazdo osi (lewe)  ⃞120  0883230 
5  Gniazdo osi (prawe)  ⃞120  0883231 
4A  Górne gniazdo zmienne  ⃞120 (UT006001L/R95A)  0883222 
6  Płyta jarzma (lewa)  Ø127 / ⃞120  0883223 
9  Jarzmo  ⃞120 - L=280  0883132 
           
   Zacisk osi Ø146, U.A.HE.8.30.385-485.20       
4  Gniazdo osi (lewe)  Ø146  0883234 
6  Gniazdo osi (prawe)  Ø146  0883235 
7  Płyta jarzma  Ø146 / ⃞150  0883236 
9  Jarzmo  Ø146 - L=294  0883130 
           
   Miech pneumatyczny, odsadzenie 65 (opcja)       
22  Śruba  M12 x 30-8.8 DIN 933/Zn  0883228 
23  Śruba z gniazdem sześciokątnym  M12 x 60 DIN 7991/Zn  0883229 
24  Podkładka  M12 DIN 125A Da  0883209 
25  Nakrętka samoblokująca  M12 x 1.75 DIN 985/Zn  0883210 
30  Wspornik miecha, odsadzenie 65     0883232